Pracuj s nami v Novom Meste nad Váhom ako operátor výroby
28. 6. 2016
ODVETVIE
Automobilový priemysel
LOKALITA
Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom

NÁPLŇ PRÁCE
Pre nášho klienta hľadáme manuálne zručných, zodpovedných a flexibilných pracovníkov, ochotných pracovať nadčas. Ide o dlhodobú a stabilnú prácu v automobilovom priemysle. Vašou náplňou práce budú montážne práce vo výrobe, vizuálna kontrola a balenie výrobkov. Do všetkého Vás vopred zaškolíme!
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
Dohodou
INÉ VÝHODY
- dlhodobá, stabilná práca - možnosť nadčasov - 13-ty a 14-ty plat - firemný autobus z Trenčína - benefity + bohatý sociálny program - spoločenské výlety a akcie - možnosť ubytovania za 13 €/mesiac - stravovanie v závodnej jedálni za 0,50 € - 3-zmenná prevádzka
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
manuálna zručnosť výborný zrak dobrý zdravotný stav je podmienkou prijatia
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
flexibilita chuť pracovať zodpovedný prístup k práci

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Dana Maryniaková
Tel.: +421 948 146 598
E-mail: office@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava