Odoberaj a kontroluj malé výlisky zo stroja na lisovni
12. 4. 2016
ODVETVIE
Automobilový priemysel
LOKALITA
Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom

NÁPLŇ PRÁCE
Pre nášho klienta v Novom Meste nad Váhom hľadáme manuálne zručných, zodpovedných a flexibilných pracovníkov, ochotných pracovať nadčas. Ide o dlhodobú a stabilnú prácu v automobilovom priemysle. Vašou náplňou práce bude odoberanie výliskov zo stroja, prípadná montáž, opravovanie výliskov, základné posúdenie kvality výliskov, ukladanie výliskov do obalov a označovanie obalových listov. Do všetkého Vás vopred zaškolíme!
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
Dohodou
INÉ VÝHODY
- príplatok k mzde 0,40 EUR/hod - 4-zmenná prevádzka - 12-hodinové zmeny - dlhodobá, stabilná práca - možnosť nadčasov - 13-ty a 14-ty plat - firemný autobus z Trenčína - benefity + bohatý sociálny program - spoločenské výlety a akcie - možnosť ubytovania za 13 €/mesiac - stravovanie v závodnej jedálni za 0,50 €
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
- výborný zrak - dobrý zdravotný stav je podmienkou prijatia - manuálna zručnosť
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
- flexibilita - chuť pracovať - zodpovedný prístup k práci

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Matúš Kondel
+421 948 115 671
E-mail: kondel@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava