HĽADÁME ŠIKOVNÝCH OPERÁTOROV VÝROBY - CNC OPERÁTOROV DO GALANTY!
28. 6. 2016
ODVETVIE
Strojárstvo
Automobilový priemysel

LOKALITA
Trnavský kraj
Galanta

NÁPLŇ PRÁCE
Pre nášho klienta hľadáme šikovných, manuálne zručných, zodpovedných a flexibilných pracovníkov, ochotných pracovať a učiť sa. Ide o dlhodobú a stabilnú prácu v strojárenskej firme pre automobilový priemysel.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
685
INÉ VÝHODY
- Dlhodobá a stabilná práca - Práca na 4 zmeny - Dochádzkový bonus - Vianočné priémie - Možnosť karierneho postupu
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
- schopnosť čítať technické výkresy - flexibilita - chuť pracovať - ochota učiť sa - dobrý zdravotný stav - dodržiavanie disciplíny
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
- manuálne zručnosť - zodpovedný prístup k práci - dobrý zdravotný stav

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Dana Maryniaková
Tel.: +421 948 146 598
E-mail: office@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava