HĽADÁME ŠIKOVNÉ OPERÁTORKY/OPERÁTOROV DO VÝROBY V TRNAVE
26. 4. 2018
ODVETVIE
Výroba
LOKALITA
Slovensko
Trnavský kraj
Trnava

NÁPLŇ PRÁCE
- cieľom práce je fixácia kože a koženky na plastové výlisky - kontrola hotových výrobkov - práca v stoji v 3 zmennej prevádzke - práca vhodná pre mužov aj ženy
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
3,81€/hodina
INÉ VÝHODY
- stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer - zaujímavé finančné ohodnotenie - príplatky za poobednú a nočnú zmenu - príplatky za nadčasy - mimoriadne prémie - výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 150€ - príspevok na cestovné až do výšky 80€ - 13. plat - stravné lístky v hodnote 4€ - ubytovanie ZDARMA
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
dobrý zdravotný stav manuálna zručnosť ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Róbert Farkas
Tel.: +421 917 175 462
E-mail: farkas@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava