Recepčná/prvý kontakt s klientom
19. 1. 2018
ODVETVIE
Administratíva
LOKALITA
Bratislavský kraj
Bratislava

NÁPLŇ PRÁCE
Hľadáme šikovnú, dynamickú slečnu/ mladého muža/ na hlavnú recepciu do administratívnej budovy. - prvý kontakt s klientom, infopultík - prerozdelenie dennej tlače, - zapisovanie návštev, - informovanie návštev na ktorom poschodí sa nachádza spol. do ktorej idú, - pomoc návštevám s obsluhou výťahov / vysvetlenie systému fungovania/ , - pomoc pri vysvetlení parkovacieho automatu / pri platení za parkovanie/.... ochota poradiť, príjemné vystupovanie
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
dohoda o vykonaní práce
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
5€/hod. btt.
INÉ VÝHODY
stabilná, dlhodobá brigáda vhodná pre denných aj externých študentov
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti, anglický jazyk - mierne pokročilý
ZNALOSTI
anglický jazyk B2
JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Martin Lambev
Tel.: +421 948 115 671
E-mail: lambev@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava