TLMOČNÍK MJ - SJ / KONTROLÓR KVALITY - BEZ NOČNÝCH ZMIEN - KOŠICE
15. 1. 2018
ODVETVIE
Strojárstvo
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Rozprávate po maďarsky? Ste zároveň zručný / á a pozorný / á? Mali by sme pre Vás prácu, v ktorej by ste mali za úlohu tlmočenie z MJ do SJ a opačne pre nových zamestnancov z maďarska. Zároveň by ste v čase keď nebudete mať čo tlmočiť zastávali pozíciu kontrolóra kvality na finálnej kontrole. Osoba zamestnaná na tejto pozícii bude zodpovedná za kontrolu finálnych výrobkov podľa pokynov od Technika kvality. Práca sa vykonáva v stoji. Zmennosť - týždeň ranná zmena (6:00 - 14:00), týždeň poobedná zmena (14:00 - 22:00), týždeň nočná zmena (22:00-6:00), víkendy sú voľné. Plat 660,-€ brutto.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
660€
INÉ VÝHODY
Veľmi motivujúci bonusový systém (rôzne špeciálne príplatky v závislosti od druhu vykonávanej práce.......) Víkendy voľné.
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
POŽADOVANÉ VZDELANIE stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
aktívna znalosť maďarského jazyka - schopnosť pretlmočiť komunikáciu medzi operátormi a ich nadriadenými manuálna zručnosť schopnosť rýchlo sa učiť pracovitosť ochota pracovať časom v dvojzmennej prevádzke 100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti, zodpovedný prístup k práci, precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava