OPERÁTOR VÝROBY V KOŠICIACH
4. 2. 2019
ODVETVIE
Strojárstvo
Výroba

LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Hľadáme šikovných operátorov výroby do Košíc pre nášho klienta, ktorý vyrába opierky hláv do automobilov. Nemusíte mať prax, zaučíme vás. Budete mať na starosti: Výroba opierok hláv do automobilov od prvej šrúbky až po finálny výrobok a s tým spojené práce. Práca sa vykonáva v stoji. Prax sa nevyžaduje, zaučíme Vás. Táto práca je vhodná pre mužov.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
520,-€ základná mzda+190,-€ bonusy
INÉ VÝHODY
Stabilná práca Zaujímavé finančné ohodnotenie
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Ochota pracovať na 3 zmeny Dobrá manuálna zručnosť Ukončené stredoškolské vzdelanie
ZNALOSTI
POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou
JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava