ELEKTROMECHANIK PROJEKTOVO ORIENTOVANÝ
18. 10. 2019
ODVETVIE
Strojárstvo
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Hľadáme elektromechanika s príjemným vystupovaním, ktorý bude reprezentovať nášho klienta počas realizácie projektov. Čo bude mať na starosti? Po oboznámení sa s projektom, mal by byť schopný naštartovať nový projekt, viesť a riadiť pridelenú skupinu pracovníkov počas realizácie projektu (rozmiestnenie a inštalácia výrobných zariadení podľa daných postupov). Bude spolupracovať s projektantmi a zároveň aj s externými dodávateľmi pri realizácii projektu, servisných opravách a údržbe. Bude mať spoluúčasť pri testovaní a ladení výrobných / technologických liniek - mal by poznať automatizované systémy a ich funkčnosť a takisto aj robotizované systémy. Bude vykonávať preventívne obhliadky pridelených prevádzok a zariadení podľa daného plánu. Bude zaznamenávať poruchy a opravy. Bude sa zúčastňovať interných sedení k projektom a mal by upozorňovať na možné riziká.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO

INÉ VÝHODY
možnosť kariérneho postupu, práca v stabilnej spoločnosti, odborné školenia, služobné auto aj na súkromné účely.
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
platné osvedčenie §21 - podmienkou, §22 výhodou, znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojov a zariadení.
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY
Znalosť AJ na úrovni schopnosti komunikácie so zahraničnými klientmi,
PRAX
Pozícia je vhodná aj pre absolventa
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
platné osvedčenie §21 - podmienkou, §22 výhodou, znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojov a zariadení, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, základná znalosť PLC systémov (Siemens) a logických obvodov výhodou, ochota cestovať - (najmä SR, ČR, ale aj do iných krajín v závislosti od aktuálnych odberateľov-projektov), príjemné vystupovanie a odbornosť pri jednaní s klientmi, výborné komunikatívne schopnosti, schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť teamu, ochota ďalej sa vzdelávať.

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava