SKLADNÍK
6. 8. 2019
ODVETVIE
Obchod
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Našim klientom je veľkosklad ovocia a zeleniny. Budete mať na starosti: Príjem tovaru na sklad / vykladanie a vyťahovanie paliet z kamióna, váženie tovaru, označovanie tovaru pri príjme etiketami, kontrola kvality tovaru. Uskladňovanie tovaru na ich požadované a určené miesta v sklade. Preberanie a triedenie tovaru v sklade, kontrola kvality a množstva v sklade, kontrola spotrebných lehôt v sklade. Balenie tovaru do sieťok, tašiek a sáčkov, podľa objednávok. Vychystávanie objednávok / vychystávanie tovaru, kontrola kvality, triedenie, ukladanie, označenie tovaru, ukladanie tovaru na palety / zafixovanie palety streč fóliou. Expedícia tovaru / nakladie paliet na rozvozové autá, výdaj tovaru, pomoc zákazníkom pri nakladaní tovaru. Upratovanie pracoviska, dodržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke. Vykonávanie prác na základe pokynov nadriadeného.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
4,50 € / hod. brutto + ďalšie príplatky
INÉ VÝHODY

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
Ochota pracovať 12 hodinové zmeny (od 05:00 hod. do 17:00 hod., od 10:00 hod. do 22:00 hod., alebo do vychystania objednávok), krátky - dlhý týždeň.

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava