Operátor potravinárskej výroby - Bzenov
6. 8. 2019
ODVETVIE
Potraviny a nápoje
LOKALITA
Prešovský kraj
Bzenov - 12 km od Prešova

NÁPLŇ PRÁCE
Hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí do kapustárne. Miesto výkonu práce bude v Bzenove – cca 12 km od Prešova. Práca je vhodná pre mužov. Ak sa nebojíte manuálnej práce a ste manuálne zručný tak hľadáme práve Vás. Nemusíte mať skúsenosti s takouto prácou, zaučíme Vás. Budete mať na starosti: • Balenie kvasenej kapusty • Vykonávanie činností v sklade, ktoré sú potrebné pri strúhaní, kvasení, balení a vyexpedovaní kvasenej kapusty /hádzanie kvasenej kapusty do stroja, odoberanie sáčkov do stroja, ukladanie výrobkov na paletu, ručná príprava kvasenej kapusty do vedierok a iné • Obsluhu baliacich strojov • Bezchybné nachystanie objednávok • Sanitáciu pracovných strojov, náradia a pracovného prostredia • Označovanie produktov štítkom • Kontrolu kvality produktov • Balenie a váženie • Pomocné práce podľa pokynov vedúceho • Dodržiavanie poriadku a čistoty na celom pracovisku a v okolí budovy • Dodržiavanie stanovených výrobných postupov /HACCP, BOZP/ Zarobíte 700 €/mes. v skúšobnej dobe, po skúšobnej dobe 770€ +prémie podľa výkonu 0-150€ + bonus na cestovné 20€ + príplatky podľa ZP.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO

INÉ VÝHODY
jednozmenná prevádzka - prac. čas od 7:00 hod. do 15:30 hod., Po- Pia, víkendy sú voľné. stabilný a seriózny zamestnávateľ výplata na čas zabezpečená teplá strava, za ktorú zaplatíte len 1,16€
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

ZNALOSTI
POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou
JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX
Práca vhodná aj pre absolventa.
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
dobrá manuálna zručnosť fyzická zdatnosť zdravotný preukaz na prácu s potravinami - platný čistý registre trestov

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava