fbpx
TRÉNER NA ODDELENÍ ŠITIA
18. 11. 2019
ODVETVIE
Výroba
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Ste skúsená šička s výbornými komunikačnými, prezentačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním? Máte prax v oblasti zatrénovania a zaškoľovania ľudí? Tak hľadáme práve vás. Vašou náplňou práce bude: kontrola a príprava šijacieho stroja pred šitím, s cieľom dodržať bezpečnosť a správny pracovný postup šitia. kontrola správností nití, ich chodu a napätia, nastavenie, správneho programu, nastavenie dĺžky stehu, nastavenie látky/kože, kontrola správnosti ušitého kusu. šitie kožených, PVC, PU, alebo látkových kusov podľa štandardného pracovného postupu. vizuálna kontrola materiálu a ušitých kusov podľa štandardného pracovného postupu, vyradenie nevhodných kusov z ďalšieho procesu. vykonávanie rôznych pracovných operácií na pridelenom pracovisku. zaškoľovanie operátorov šitia podľa pracovných postupov, dohľad nad prácou operátorov šitia, zodpovednosť za proces zaškolenia operátorov šitia v tréningovej zóne reportovanie priebehu školiaceho procesu a stavu zaškolených operátorov šitia manažérovi.
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO

INÉ VÝHODY
Stabilná práca u zahraničného výrobcu. Možnosť kariérneho postupu. Práca v dynamickom kolektíve. Pracovné prostredie zodpovedajúce novopostavenému závodu - výborné pracovné podmienky.
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Prax v oblasti priemyselného šitia - PODMIENKOU!!!! Prax v oblasti tréningov, školení a rozvoja ľudí výhodou. Komunikačné a prezentačné zručnosti a schopnosti. Schopnosť motivovať ľudí. Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, schopnosť prezentácie vlastného postoja. Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX
1 rok
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava