fbpx
Operátor výroby v Košiciach
27. 8. 2020
ODVETVIE
Výroba
Automobilový priemysel

LOKALITA
Košický kraj
Košice - Barca

NÁPLŇ PRÁCE
Hľadáme šikovných operátorov výroby do Košíc pre nášho klienta, ktorý vyrába opierky hláv do automobilov. Nemusíte mať prax, zaučíme vás. Budete mať na starosti: - Výroba opierok hláv do automobilov od prvej šrúbky až po finálny výrobok a s tým spojené práce. - Práca sa vykonáva v stoji. - Prax sa nevyžaduje, zaučíme Vás. - Pracuje sa na 3 zmeny (týždeň R, týždeň P, týždeň N)
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
580+60
INÉ VÝHODY
- Stravné lístky v hodnote 3,90€ - Voľné víkendy - Zákonné príplatky - Príjemné pracovné prostredia
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
- Stredoškolské vzdelanie bez maturity aj s maturitou
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX
- Prax v automobilovom priemysle výhodou
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
- Dobrý manuálna zručnosť a pozornosť - Schopnosť pracovať v trojzmennej prevádzke

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Noemi Šebáková
Tel.: +421907740842
E-mail: sebakova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava