fbpx

"Je veľmi dôležité mať správnych ľudí na správnom mieste. Práve vďaka spolupráci s agentúrou Arios sa nám túto požiadavku darí napĺňať už niekoľko rokov v rámci úspešnej spolupráce s ňou."

Eva Gašparovičová
Office and Personal manager
DSV Slovakia

"Naša spoločnosť spolupracuje so spoločnosťou Arios od mája tohto roku, t.j.2013 v oblasti poskytovania personálnych služieb a z dôvodu spokojnosti sme spoluprácu v priebehu leta rozšírili. Spoločnosť Arios nám poskytuje pracovníkov pri triedení odpadu. Sme veľmi spokojní s celkovou úrovňou pracovníkov (zodpovednosť, primeraná spoľahlivosť) a takisto s riešením problémov zo strany spoločnosti Arios (dodržiavanie pracovného harmonogramu, dodržiavanie času nástupu na pracovisko a pod.). Komunikácia so zástupcami spoločnosti je na vysokej úrovni s cieľom nájsť riešenie problémov. Môžeme konštatovať, že spolupráca so spoločnosťou Arios umožňuje našej spoločnosti plne sa venovať našej hlavnej činnosti, t.j. nakladaniu s odpadmi."

Ing.Géci Milan
ved. personálneho oddelenia KOSIT

„Spoločnosť EuroFinancovanie s.r.o. spolupracuje so spoločnosťou Arios prakticky od začiatku jej činnosti. Počas viacročnej spolupráce sme naplno využívali služby, ktoré nám boli a sú poskytované na vysoko profesionálnej úrovni. Oceňujeme najmä veľkú flexibilitu, proaktívnosť a profesionálny prístup. Ústretový prístup v oblasti poskytovania zákazníckeho servisu je podčiarknutím profesionálneho prístupu k zákazníkovi. Podľa nášho hodnotenia je prínosom nielen pre zamestnávateľov, ale i pre uchádzačov o zamestnanie. Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a želáme celému kolektívu firmy Arios naďalej veľa úspechov.“

Ing. Štefan Zelenay
obchodno prevádzkový riaditeľ
EuroFinancovanie s.r.o.


"So spoločnosťou Arios spolupracujeme už niekoľko rokov k našej plnej spokojnosti. Arios reaguje flexibilne na naše potreby a pomohla nám vyhľadať už viacero hodných kandidátov, ktorí doteraz u nás pracujú."

Ing.Igor Krampl
Konateľ Ewals Cargo Care

"Je dôležité vybrať si správnych partnerov a my sme si vybrali tých najlepších. Arios nám pomohla za rekordný čas vyhľadať vhodných kandidátov, s ktorými sme ponúkané pozície obsadili a okrem toho sme dostali od konzultanta cenné rady v oblasti personalistiky a pracovného práva. Vyhovoval nám inovatívny prístup s možnosťou voľby alternatív postupu. Ocenili sme transparentnosť, etiku, korektnosť etiku a pohotové reakcie. Obe strany, zamestnanci aj zamestnávateľ, sme maximálne spokojní. "

Tünde Tóthová
manažér nákupu a predaja
Rebecca Toy, s.r.o.

"Na základe efektívnej komunikácie pri identifikácii pracovných miest a vhodných kandidátov so spoločnosťou Arios sa táto spoločnosť stala našim osvedčeným partnerom v poskytovaní služieb pri výbere zamestnancov."

Tomáš Hegedus
Generálny manažér CBRE s.r.o.

"Arios, ktorá pre nás zabezpečuje tak výber brigádnikov ako aj pracovníkov do trvalého pracovného pomeru je pre nás spoľahlivým, flexibilným a profesionálnym partnerom. Aj napriek časovej tiesni pre nás vždy dokázala zabezpečiť dostatočný počet kvalifikovaného personálu presne podľa našich požiadaviek."

Sandra Suchanková
asistentka riaditeľa
Mýval Slovakia